Rüyada Deniz Yıldızı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada deniz yıldızı görmek son derece olumlu anlamlar içeren bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin uzun zamandır ters giden işleri düzelmeye başlar, şanssızlıklardan kurtulmaya başlar, talih artık yüzüne güler ve kişi mutlu olmaya başlar. Hayatında son derece olumlu ve pozitif şeyler olmaya başlar.  Kişi ummadığı güzel şeyler ile karşılaşır.Kapalı olan şansı açılır.

Kişi eğer rüyasında deniz yıldızı topladığını görür ise bunun 2 farklı anlamı bulunur ve iki farklı anlamı da oldukça pozitiftir. İlk anlamında eğer kişi bekarsa karşısına doğru bir insan çıkar ve oldukça mutlu olacağı bir evlilik yapar. Bir diğer anlamı ise bu rüyayı gören kişinin kazancı yükselir, büyük başarılara ardı ardına imza atar. İş yaşamında rahat bir döneme girer, kazançları artar yani bir tür bolluk ve bereket anlamına gelen bir rüyadır.

Kişi eğer rüyasında deniz yıldızı bulur ise bu şu anlama gelir: Kişinin gerek aile, gerek iş yaşamında çok mutlu olacağına, çok büyük sevinçler ve çok güzel durumlar yaşayacağına işaret eder. Bunun yanında bu rüyayı gören kişinin başına hiç ummadığı bir şey gelir ve tüm yaşamı değişerek çok mutlu olur.

Kişi rüyasında büyük bir deniz yıldızı görür ise o zaman kişi çok büyük bir kazanca, mutluluğa sahip olur ve öz güveni artar.

Yorum Yap