Rüyada Çocuğu Olduğunu Görmek

Yorum Yok -

Rüyasında çocuğu olduğunu gören kişinin iyi haberler alacağı söylenir. Ayrıca rüya sahibi kişinin maddi ve manevi açıdan büyük bir yükseliş yaşayacağı da söylenmektedir. Rüyada çocuğu olduğunu görmek uzun süredir hayal edilen bir evliliğin yapılacağına yorulur. Rüyasında yeni doğan bir bebeğin sahibi olduğunu gören kişilerin büyük zorlukları aşacağına ve sonrasında mutlu günlere kavuşacağına inanılır. Eğer sahip olunan çocuk kız çocuğu ise üzüntülü haberlere, erkek çocuk ise tam tersi haberlere yorulur.

Çocuksuz bir kadının kendi çocuğu olduğunu görmesi bereketli ve huzur dolu bir yaşama kavuşulacağına işaret eder. Huzurlu bir yaşam ve maddi açıdan bir yükselişi işaret eden bu rüya, yakın çevre ve akrabalar ile büyük bir dayanışma içerisinde olunacağına da işaret eder.

Çocuk sahibi olunmadığı halde erkek bir çocuk sahibi olduğunu gören kişilerin kazançlarında gözle görülür bir artış yaşanacak demektir. Huzur dolu bir hayatı simgeleyen bu rüya aynı zamanda yakınlarınızdaki bir kişiden büyük bir destek alacağınızı da işaret eder.

Bekar olunduğu halde çocuk sahibi olduğunuzu görüyorsanız özel hayatınızda vicdanlı ve vefalı çocuklara sahip olacaksınız demektir. Aile ilişkilerinin yolunda gittiğini işaret eden bu rüya yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağını ve evliliği de işaret eder.

Yorum Yap