Rüyada Çok Ayakkabı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada birden fazla ayakkabıyı bir arada görmek, özel hayatınızda atacağınız adımların yararlı olacağına işarettir. İlerleme kaydedeceğiniz bir döneme giriş yaptığınızı gösteren bu rüya kendinizi doğru şekilde ifade edebildiğinizi temsil eder. Rüyada çok ayakkabı görmek birtakım alimlere göre rüya sahibi kişinin güç ve kuvvet kazanarak hayatında büyük bir yükseliş yaşayabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada ayakkabının kaybedilmesi özel ve iş hayatında atılacak olan adımların eksik olduğunu gösterir. Ayakkabıyı kaybeden rüya sahibi kişinin gerçek hayatında da yer aldığı pozisyonunu ve gücünü kaybedeceğine inanılır. Mevcut işinden olmak, çalışma hayatındaki başarısız dönemler ve kişinin elinden kaçacak büyük fırsatlar şeklinde de bu rüya yorumlanabilmektedir.

Rüyada yüksek topuklu ayakkabılar görmek çevrenizi etkileyebilecek hareketler ve davranışlar sergilediğinizi gösterir. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya kadın anlamına da gelmektedir. Rüyada topuklu ayakkabının topuğunun kırılması ise yakın bir zamanda gelecek olan evliliğe işaret eder. Erkeğin rüyasında topuklu ayakkabı giydiğini görmesi ise kısa sürede iyi huylu ve ahlaklı bir kadın ile yapılacak evliliğe işaret etmektedir.

Rüyada yeni alınmış bir ayakkabı görmek hayatınızda sürekli olarak olumlu bir şekilde ilerleyebileceğinizi gösterir. Hedeflerinize ve hayallerinize ulaşabilmek için karşılaşacağınız tüm engelleri aşacağınız şeklinde yorumlar da mevcuttur. Bu rüya bazı kişiler tarafından iyi huylu bir kadın ile evlenmek şeklinde de yorumlanır.

Yorum Yap