Rüyada Çilek Toplamak

Yorum Yok -

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada çilek toplamak bolluk ve bereketi müjdeler. Hiç beklenilmeyen bir anda helal bir kazanç ya da bir gelirin ele geçeceğine delalettir. Bu gelir maddi refahı sağladığı gibi, tutkularının peşinden gitmeyi, istekleri gerçekleştirmek için sağlam adımlar atmaya da rivayet eder.

Meslek hayatıyla tabir edilen bu rüya, rüya sahibinin daha mutlu olacağı yeni bir işe başlayacağına delalettir. Eğer rüya sahibi işinden memnunsa, daha da başarılı ve şanslı bir çalışma dönemine gireceği rivayet edilir.

Rüyada çilek görmek, rüya sahibinin özel hayatına göre tabir edilir. Sorunlu ilişkileri olan kimsenin bu rüyayı görmesi, sıkıntıların son bularak yüreğinin ferahlayacağına delalettir.

Hayırlara alamet olan bir rüyadır. Rüyasında çilek tarlası gören kimsenin hayatının her alanı git gide güzelleşecek ve hiç beklemediği zaferlere sahip olacaktır. Bu başarı ona maddi refahı getirdiği gibi iç huzuru da sağlayacaktır. Kişi bu maddi gelirin artışı ile geleceğe yönelik yatırımlara da yönelebilir.

Rüyasında çilek yediğini gören kimse, özel hayatında hep istediği o gerçek aşkı bulacağı ve sorunsuz, uzun soluklu bir mutluluğa yelken açacağı rivayet edilir.

Bekar bir kimsenin rüyasında çilek yaprağı görmesi ufuktaki yeni bir aşkı ve mutlu bir evliliği işaret eder. Rüya sahibi evli bir kimse ise eşi ile güzelliklerle dolu bir dönem yaşayacaktır.

Yorum Yap