Rüyada Çok Su İçmek

Yorum Yok -

Genel anlamda hayra yorulmaz. Rüyada çok su içmek rüya sahibinin karakteri hakkında tabirde bulunur. Bu rüya paraya, pula düşkünlük, fazla hırslı olmak, aç gözlülük yapmak gibi olumsuz karakteristik özelliklerin tehdidini taşır. Böyle bir rüya gördüyseniz ibadetlerinizi aksatmadan yerine getirerek Allah’ın yardımını istemeniz, doğru yolda kalmanıza yardımcı olabilir.

Bunların yanı sıra rüyadaki bazı unsurların değişmesiyle anlam tamamen değişebilir. Mesela; rüyanızda bardaktan su içiyorsanız rüyanız helal gelirin kazanılmasına, mal mülk sahibi olmaya delalettir. Çeşmeden su içmek, mal mülk varlığını müjdelediği gibi çeşme suyunun akışını görmek dertlerden uzaklaşmaya işaret olur.

Rüyada su görmek ve o suda yüzmek, sıkıntılı dönemlerinizin sona ereceğine delalet olarak kabul edilir. Kısa bir süre sonrasında sizi zor durumda bırakan bir işin hallolacağı, dertlerinizde alacağınız destekler ile bunları atlatacağınız, hastalıklarınızın sona ereceği rivayet edilir.

Hayırlara yorulur. İstediğiniz hayat şartlarına kavuşacağınız bu rüya ile müjdelenir. Hastalıklarınıza şifa, dertlerinize deva, hayatınıza şans geleceğine delalet olarak yorumlanır.

Rüyanızda birinin size su verdiğini görmüşseniz, bu dönemde yapacağınız işlerde büyük bir yardım göreceğiniz size müjdelenmiş demektir. Erkek kimse tarafından size su sunulmuşsa, bu rüya sizin karakteriniz hakkında hayırlı bir kimse olduğunuza yorulur. Bir kadın tarafından su alıyorsanız ve rüyanız kasvetli bir rüyaysa bu çevrenizdeki insanların sizi dürüst biri olarak tanımadığı anlamına gelir.

Yorum Yap