Rüyada Yüzük Kaybetmek

Yorum Yok -

Rüyada yüzük kaybetmek, rüyayı gören kişinin etrafında güvensizlik duyduğu birtakım insanlar olduğunu anlatmaktadır. Rüya sahibi de o insanlara inanmayacağı olaylara şahit olmuş ya da olacak demektir. Kişinin genel olarak insanlara güvensizlik duymasının sebebi daha evvel yarı yolda bırakılan, hayal kırıklığına uğratılan bir insan olmasındandır.

Rüyada yüzünü kaybedip bulduğunu gören kişi gerçek hayatında gözyaşı dökecek bir olay yaşayacak demektir. Kendisini nedensiz yere üzecek, yıpratacak olmasına, daha sonra bunu anlayacağına delalettir. Genel olarak kişinin hemen pes edip umutsuzluğa kapılacağını, daha sonrada olayların tam tersi geliştiğini görünce sevineceğine yorumlanır.

Rüyada gümüş yüzük kaybetmek ise kendisine dışarıdan bir nazar gelecek, başarısına gölge düşecek ve buna bağlı olarak da olumsuz durumlarla karşı karşıya gelecektir. Bu rüya genel olarak rüyayı gören kişinin işini kaybetme riski ile karşılaşacağını anlatır. Rüyada altın yüzük kaybetmek ise kişinin bir süre mutsuz ve başarısız olacağını delalettir. Başka bir yorum ise kendisine uygun olmayan, bilmediği, uzmanı olmadığı işlere girdiği için yatırımlarını kaybedeceğini ile ilgilidir.

Rüyada alyans kaybettiğini gören kişi hayatında ilişkisini bozacak durumlar ile karşılaşacak demektir. Mutluluğuna engel olacak bazı insanların varlığına delalettir. Kısacası bu rüya kişinin ailesi ile olan huzurunu bozacak tatsız durumların meydana geleceğini ve bundan da zarar göreceğine alamet eder.

Yorum Yap