Rüyada Yürüyüş Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yürüyüş görmek, rüya sahibinin hayatında karşılaştığı tüm zorluklara rağmen yıkılmadan hareket ettiğini, umudunu asla kaybetmediğini anlatmaktadır. Rüya eğer kişi sabırlı olursa hayal ettiği o istikbale en kısa zamanda kavuşacağını anlatır. Ayrıca kişinin bu yolda çok zorluklar yaşayacağını, kimseye muhtaç olmadan ve kimseye danışmadan hareket ettiği için isteklerine ulaşmakta zorlanacağını anlatır.

Eğer rüyada tek başına yürüdüğünü gördüyse rüya sahibi yine tek başına kendi hayatını kazanmaya çalışacak anlamına gelir. Kişi kimsenin tesirinde kalmadan bir seçim yapacak ailesini ve kendi işini kendi isteklerine göre şekillendirecek demektir.

Rüyada yalnız başına yürüyüş yapmak, kişinin tek başına bir seçim yapıp karar vermesi gerektiğine delalet eder. Doğru karar verebilmek için kişinin yaşadığı ortamdan uzaklaşıp sessiz, kendisini rahatça dinleyebileceği bir köşeye çekilmesi gerekir. Ayrıca bu rüya rüyayı gören kişinin gururlu, onurlu ve tüm zorluklara rağmen kimseden yardım istemeyen bir insan olduğunu anlatır.

Rüyada kalabalık bir yürüyüş yapmak kişinin ailesinde bir anlaşmazlık yaşanacağını, rüya sahibinin kendisini savunamayacağını ve söylediği sözlerin dikkate alınmayacağını anlatır. Her daim ailesinden destek alan, onların desteğini hep hisseden kişilerin ilerideki hayatında tek başına ayakta durmakta güçlük yaşayacağını anlatır. Yani bu rüya kişinin sorumluluklarını alması gerektiğini bilmediğini delalettir. Sürekli kişilerin etkisinde kalan rüya sahibi böyle giderse her daim yerinde kalacak diye tabir edilir.

Yorum Yap