Rüyada Yer Fıstığı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yer fıstığı görmek, rüya sahibi için son derece hayırlara yorulur. Öyle ki, kişinin ummadığı anda bir yerlerden bir haber alarak hayatında değişiklikler yapacağına işaret eder. Son derece sıradan geçen rutin bir hayatı olan rüya sahibinin gördüğü bu rüyada sonra hayatının fark edilir değişikliklere uğrayacağına delalet eder. Uzun süredir sahip olmadığı neşesine yeniden kavuşacak olan rüya sahibinin arkadaş çevresinde de saygınlığı aha da artacaktır. Herkes tarafından özenilesi bir hayatı olacak olan rüya sahibinin iş anlamında da başarılar yaşayacağına işaret eder.

Kişi rüyasında yer fıstığı yiyorsa bu onun hem gerçek hem de mecazi anlamda ağzının tadının yerinde olacağına işaret eder. Rüya sahibinin neredeyse hayatı boyunca bolluk ve bereket içinde yaşayacağı ve bu bağlamda şansının hep açık olacağı anlamına gelir. Hatta kalkıştığı her işten başarı ile ayrılması kişinin herkes tarafından özenilesi bir hayata sahip olmasına sebep olacaktır. Ayrıca rüya sahibi evli ise, bu da eğitim hayatında başarılı evlatlara sahip olacağına delalet eder.

Bir kimse rüyasında yer fıstığı ikram ediyorsa bu onun hayatı boyunca dilediği her şeyin yerine geleceğine ve imrenilesi bir servete sahip olacağına delalet eder. Fakat rüya sahibinin sahip olduğu serveti etrafındakilerle de paylaşması halinde kazancının her gün artacağına işaret eder. Ailesinde de huzurlu ve bereketli günler geçireceğine de yorumlamak mümkündür.

Yorum Yap