Rüyada Yüzük Bulmak

Yorum Yok -

Mesleki hayatta iyi bir atılımı işaret eder. Rüyada yüzük bulmak rüya sahibinin özel hayatındaki güzel giden ilişkisini ciddileştirmek için maddi anlamda bir güvence beklediğini ve bu güvencenin de mesleğinde sahip olacağı başarılar sayesinde geleceği rivayet edilir. Bu sürecin sonunda hayırlı ve huzurlu bir izdivaç olacağı rivayet edilir.

Süregelen problemlerden ötürü kendini bir türlü toparlayamayan rüya sahibinin rahat bir nefes alacağı bir döneme delalettir. Adım adım çözülen problemlerin yerine güzel günler gelecektir.

Ekonomik anlamda yüz güldürecek hayırlı bir iş sahibi olmaya delalettir. Rüya sahibinin isteklerinin hayat bulacağı ancak biraz sabır gerektiği rivayet edilir. Bir başka tabire göre ise derde delalettir. Can sıkan haberlerin alınabileceğini işaret eder.

Özellikle çalışma ortamında yaşadığı problemler yüzünden sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin karşısına bu anlamda yeni bir fırsat çıkacağı rivayet edilir. Eğer bu fırsatı iyi değerlendirebilirse kendisini daha iyi hissedebileceği ve kazancını arttırabileceği güzel bir işte çalışmaya başlayacağı tabir edilir.

Kadınların bu rüyayı görmesi, umulmadık bir yerden para geleceğine delaletken, erkekler için bu rüya helal kazancı tabir eder. Rüya sahibinin hayatında kendisini geliştireceğine ve maddi açıdan refaha ereceğine alamettir.

Gerçek anlamıyla tabir edilen bir rüyadır. Rüya sahibi evli ise eşinden sürprizler göreceğine, bekar ise bir evlilik teklifine delalettir. Tabire göre yüzüğün taş büyüklüğü ve göz alıcılığı ne kadar dikkat çekiciyse teklifin o denli erken gerçekleşeceği işaret edilir.

Yorum Yap