Rüyada Yeğen Görmek

Yorum Yok -

Beklenmedik, güzel haberleri müjdeler. Rüyada yeğen görmek kötü bir dönem geçiren rüya sahibinin tam da ihtiyacı olduğu bir anda şansının yüzüne güleceğine delalettir. Gelen güzel haberin birbiri ardına bir yığın güzel kapının açılacağı, bu sürecin rüya sahibini deşarj edeceğini ve bununla iş hayatında kendini geliştireceği rivayet edilir. Malum gelişmelerin hayatta sağlıklı temeller üzerinde gerçekleşmesinden ötürü kalıcı olacağı işaret edilir.

Rüya sahibinin özgüven konusunda sıkıntı yaşadığının habercisidir. Hayatına yön verirken yaşadığı kararsızlıkların, fikirlerinin çok kolay bir şekilde manipüle edilmesine sebep olduğu rivayet edilir. Başka bir tabire göre rüya sahibinin güzel insanlara sahip olduğunu işaret eder.

Hayali kurulan bir işe girmek adına adım atılacağını, geç de olsa o işte bir şans yakalayacağı rivayet edilir. Aynı zamanda rüya sahibinin ikili ilişkilerinde karşısındaki kimsenin düşüncelerine değer verilmediği tabir edilir.

Korkuların ve endişelerin son bulacağına delalet olan hayırlı bir rüyadır. Rüyasında abisini gören kimsenin hayatında sıkıntılı olan konuların biteceği rivayet edilir. Hanesine bolluk ve bereketin geleceği ve kendisini mutlu eden bir hayata sahip olacağı tabir edilir.

Hanede özellikli olarak konuşulması gereken bir konunun açığa çıkacağını ve bu durumun aile ya da akraba fertlerinden birinden yardım almadan kolayca çözülemeyeceği işaret edilir. Ancak bu konunun çözülmesinin ardından sıkıntıların son bulacağı rivayet edilir.

Yorum Yap