Rüyada Ulumak Görmek

Yorum Yok -

Rüyada ulumak görmek rüya sahibinin şanssız günler yaşayacağına, art niyetli ve faydasız kişilerle karşılaşacağına, sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, kaza ve belalarla haşır neşir olacağına, dertleneceğine ve mutsuzluk duyacağına şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntı ve güç durumlar nedeniyle çevresinden yardım talep edeceğine, dert ve sıkıntılarını çevresindeki kişilere açacağına, çevresindeki herkesten yardım dileneceğine şeklinde yorumlanır.  Rüya sahibinin kötü günleri geride bırakıp güzellikler peşinde koştuğuna da işarettir.

Rüya sahibinin yaşadığı kötü ve zor durumlar karşısında aile, akraba, yakın çevresi ve dostlarından yardım beklediğine işarettir. Rüya sahibi herhangi birinden gelecek yardımı büyük bir istekle bekliyor ve umut ediyor şeklinde yorumlanır.

Rüya sahibinin huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceği bazı olay ve durumlar yaşayacağı manasını taşır. Rüyayı gören kişinin maddi açıdan sıkıntıya düşeceğine, elindeki malını kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına işarettir. Rüya sahibi eski afiyetine kavuşmak için yoğun çaba sarf edecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin kötü haberler alacağına, beklemediği sıkıntılı olaylara, mevcut olan mutlu günlerin yerini kötü ve huzursuz günlerin alacağına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin iş yaşantısındaki başarısızlıklara, sağlık problemlerine ve maddi sıkıntılara delalettir.

Rüya sahibinin kurduğu hayallerin yıkılacağına, mutluluğunun biteceğine, hayalleri adına duyduğu heyecanın son bulacağına, umutsuzluğa düşeceğine ve karşısına sürekli engellerin çıkacağına işarettir.

Yorum Yap