Rüyada Telefon Çalması

Yorum Yok -

Rüyada telefon çalması, rüyayı gören kişinin aniden ve daha önceden planlanmamış olan bir seyahatte çıkacağına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin bir haber alarak harekette geçecek olmasına delalet eder. Rüya sahibinin yeni bir başlangıç yapacağına, iş teklifi alacağına ve hayatına yeni bir yön vereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin yeni bir başlangıç yapmak istediğine ve bununda zamanının geldiğine delalet eder.

Rüyada gece vakti telefonun çaldığını görmek, rüyayı gören kişi için hayırlı olarak delalet eder. Rüya sahibinin sabırlı olmasının gerekeceği bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin sabrının deneneceği bir dönem yaşayacağına, sıkıntıya düşeceğine ve üzüleceğine delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre yaptığı ya da yapacağı bir işten dolayı eleştiri alacak olmaya delalet eder.

Rüyada başkasının telefonunun çaldığını görmek, rüyayı gören kişinin başkasının işine hiç gerek yok iken karışarak kendini sıkıntıya sokacak olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde bir seçim yapmak durumunda kalacağına, karışık bir dönem içine gireceğine, eskiden kalan sorunların gündeme geleceğine delalet eder.

Rüyada telefon geldiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayırlara vesile olacak olan haberleri alacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kimsenin çok fazla malla sahip olacağına ve ölmeden önce malının bölümünü adil şekilde yapacağına delalet eder.

Yorum Yap