Rüyada Telaşlanmak

Yorum Yok -

Rüyada telaşlanmak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatındaki sıkıntılarını çözeceğine, zamanında uğradığı maddi zararları telafi edeceğine, maddi kazancını arttıracağına, çok çalışarak istediği her şeyi elde edebileceğine, ayağına kadar gelen fırsatları olumlu bir şekilde değerlendireceğine ve hayallerindeki hayatı yaşayacağına delalettir.

Rüyada telaşa düşmek, rüyayı gören kimsenin iş hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağına, bu sıkıntılar sebebiyle bir türlü başarıyı elde edemeyeceğine, bir takım maddi sıkıntılar çekeceğine, çevresinde bazı kötü niyetli rakipler olduğuna, tüm bu sıkıntılar ile uğraşırken bazı psikolojik sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir. Rüyada telaşa düşmek aynı zamanda rüya sahibinin gerçek hayatta çok değer verdiği bir kimse için bazı maddi yükümlülükler altına gireceğine bu süreçte çok fazla zorluk çekeceğine fakat gerekli çaba ve çalışma ile bu sıkıntılı duruma çözüm bulacağına da delalettir.

Rüyada telaşlı olmak, rüyayı gören kişinin çevresinde kötü niyetli bazı kimselerin olduğuna bu kimselerin rüya sahibinin bazı işlerine engel koymaya çalışacaklarına, bu kişiler yüzünden rüyayı gören kimsenin işinden olacağına ve maddi açıdan büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada telaş etmek, rüyayı gören kişinin çok sıkıntılı günler geçireceğine, hanede bazı sorunların olacağına, aile bireyleriyle ciddi problemler yaşanacağına, çalışma hayatında bazı kötü niyetli rakiplerden dolayı iş hayatının rüyayı gören kişiye zehir olacağına, bazı maddi sıkıntılara, borçlanmalara ve müşkül duruma delalettir.

Yorum Yap