Rüyada Tarihi Bina Görmek

Yorum Yok -

Rüyada tarihi bina görmek, rüyayı gören kişinin maneviyatının daha da güçleneceğine, aile yaşantısının huzurlu olacağına, dostluklarının da sağlam olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin eskiden başlamış olduğu bir işi bitirerek başarı kazanacağına ve kendini ispat edeceğine delalet eder.

Rüyada tarihi bina satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin eski iş, eş, sevgili ya da eski bir dost ile olan ilişkisinin tazeleneceğine ve tekrardan başlanacağına delalet eder. Aynı zamanda eskiden değeri az olan bir malın değerinin artacak olmasına da yorumlanıyor.

Rüyada tarihi bina yıktığını görmek, rüyayı gören kişinin manevi olan değerlerinin zayıfladığı gibi dini olarak da oldukça zayıf kaldığına delalet eder. Rüyayı gören kişi için uyarıcı nitelikte olan bu rüya, rüya sahibinin kendine çeki düzen vermemesi durumunda ailesi ile arasının açılacağına, güzel huzurlu bir yuva kuramayacağına, hayatı tek günden ibaret sayarak yanlış yaptığına delalet eder.

Rüyada tarihi bir evi tamir ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin eskiden oldukça iyi anlaştığını fakat sonrasında tartışmalar ve bazı sıkıntıalr sebebi ile arasının açıldığı kişi ya da kişiler ile tekrardan bir araya gelerek, eski günlerdeki gibi aynı samimiyetti yakalayacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda hanesinde huzurun ve beraberliğin daima var olacağına delalet eder.

Yorum Yap