Rüyada Mavi Ayakkabı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada mavi ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı ve üzgün zamanlar geçireceğine, kurduğu hayaller ve bazı isteklerini yerine getirmek için çok çaba harcayacağına ve bu çabalarının sonucunun güzel olacağına, güzel maddi kazançlar elde edeceğine ve rahat bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada mavi ayakkabı giymek, rüyayı gören kimsenin çalışma hayatının hareketleneceğine, başarılı projelere imza atacağına, büyük kazançlar sağlayacağına ve insanlığa hayırlı bir takım işler gerçekleştireceğine delalettir. Elde edilen maddi kazanç sayesinde ç-ciddi manada güzel ve rahat bir yaşam geçirileceği rivayet edilmektedir.

Rüyada mavi ayakkabı kaybetmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında beklemediği bir şekilde yükselişe geçen rüya sahibinin yakında sıkıntılar yaşayıp çalışma hayatında bazı düşüşler yaşayacağına, aile yaşantısında bir takım sorunlar yaşanacağına, rüya sahibinin hayatındaki bu sorunların git gide büyüyeceğine ve baş edilmez bir hal alacağına fakat rüya sahibinin her şeyi düzeltmek için çabalayacağına delalettir.

Rüyada mavi ayakkabı hediye almak, rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayalini kurduğu şeylerin gerçekleşeceğine, çalışma hayatında çok istediği başarıları elde edeceğine, başarıları sayesinde ciddi miktarda maddi kazanç sağlayacağına, bu maddi kazanç sayesinde güzel bir hayat geçireceğine, bu kazançlar sayesinde de çok kaliteli ve hayırlı bir yaşam süreceğine rivayet edilmiştir.

Rüyada mavi topuklu ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin sosyal ya da çalışma hayatında etkilemek istediği bir takım insanlar olduğu ve çalışma hayatında bazı başarılar elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Yorum Yap