Rüyada Mandalina Yemek

Yorum Yok -

Rüyada mandalina yemek; bereket ve sağlık ile yorumlanır. Mandalinanın turuncu rengi ve dairesel yapısı harmanlanmış duyguları ve irade ve akıl dengesini simgeler. İçgüdüsel enerjiyi ve yenilenmeyi, bastırılmış cinselliği veya büyük bir bilgelik unsurunu ifade edebilir. Rüya tabircilerine göre rüyada yendiği görülen mandalina sağlıkta iyilik ve esenlik haline işaret eder.

Rüyada mandalina yemek; sıcak duyguları, sevecenliği, dostluğu, samimiyeti simgeleyen turuncu renginin çerçevesinde insani duyguların, manevi dünyanın gelişmişliğine ve dini inançların yoğunluğuna tabir edilir. Bazen de yeni ve yaratıcı fikirlere gösterge sayılan rüya; kişinin öne çıkan fikirleri ile başarı ivmesini yükselteceğine ve parlak bir geleceği olacağına yorumlanır.

Rüyada çürük ya da kahverengimsi turuncu renkte mandalina yemek sağlık sorunları veya düşük enerjiye yorulur. Sağlıklı kişi için ciddi bir hastalık geçireceğine, hasta olan kişi için hastalıklı durumunun daha da kötüye gideceğine işaret eder. Bazen de bu rüya zorunlu, istemeden ayrılığa veya ölüme yorumlanır.

Hem pozitif hem de negatif duyguların bir arada olduğu ancak kontrol altında tutulan sakinlik ve dinginliği ifade eder. Rüya tabircilerine göre olgunlaşmamış yeşil mandalina; gençleşmeye, şifaya bazen de sabırsızlığa, aceleciliğe, vaktinden önce hareket ederek bir işi bozmaya, başlanmış bir işin sonunu getirememeye tabir edilir. Aynı zamanda yeni fikirlere, kontrollü yaşamaya, yaşam enerjinizin yenileneceğine, tazelenmeye, hayatınıza girecek olan ilginç, yaratıcı fikirli kişilere işaret sayılır.

Yorum Yap