Rüyada İskambil Kâğıdı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada iskambil kâğıdı görmek, sadece eğlenmek için kart oynuyorsanız, geleceğe yönelik tüm plan ve umutlarınızın gerçekleşeceğini öngörür. Sıkıntılarınızı atmak için koşullar elverişli olacak ve şansınız açılacaktır. Kartlar, karşılaştığımız farklı yaşam durumlarını, kendi hislerimizi ve kaderimizi tasvir etmek için sıklıkla kullanılır. Bu nedenle farklı işaretler farklı anlamlar ifade ediyor. İskambil kâğıtları

Psikiyatrlar, “Oyun Teorisi” olarak adlandırdıklarına karmaşık bir analiz sistemi ile iskambil kâğıdı oynayan insanların çalışmasını inceledi. İnsanların, bir yanıt alarak, yalan söyleyerek, işbirliği yaparak, vb. yollarla istediklerini elde etmek için başkalarıyla nasıl etkileşimde bulunduklarını analiz etti. Belli başlı iskambil kâğıtlarının anlamları ise şöyle:

Rüyanızda bir deste iskambil kâğıdı görüyorsanız, bu, endişelerinizi, kaygılarınızı ve stresli olduğunuzu sembolize eder. İskambil kâğıdı destesini karıştırmak ise sıkıntıyı ifade eder. Rüyanızda bir kart oyunu oynadığınızı görmek; gerçek hayatınızdaki strateji ve zamanlama becerilerini başarıyla kullandığınız simgeler. Fakat hayalinizde para ile oynuyorsanız, gelecekte hayatınızın herhangi bir alanıyla ilgili ciddi sorunları tehdit eder. Rüyanızda bir oyunu kaybettiğinizi görmek; romantik ilişkiler kurma girişimlerindeki başarısızlıkları ve iş hayatınızdaki sorunları ön plana çıkaran olumsuz bir işarettir.

Yorum Yap