Rüyada İstemeye Geldiklerini Görmek

Yorum Yok -

Evlenme niyeti olan gençleri birleştirmek için adet olduğu üzere tertiplenen kız isteme törenleri heyecan verici gelişmelerdir. Böyle bir gelişme içerisinde iseniz bu temaya uygun rüyalar görmeniz muhtemeldir. Rüyada kendinize ait olmayan bir aileyle birlikte olmak, size kendinizden daha farklı bir aile dinamiği gösterebilir, bu size yeni bir öğrenme deneyimi sunabilir.

Aile, değerlerimizi, tutumlarımızı ve ailemizden aldığımız duygusal veya sosyal tepkileri temsil eder. Aile temasıyla bir ilişkide hissettiğimiz kabul veya gerginlikler, anne ve babanızdan ve de kardeşlerden alacağınız destek ile azalır. Rüyada aile genel bilgelik unsurudur; hayatınızda aldığınız önemli kararların, olumlu ya da olumsuz sezgisel bilgiler elde ettiğimiz bilgi ve tecrübelerin arka planıdır. Ebeveynler, yine de bir çocuğun öğrendiklerini ve çoğunlukla irrasyonel disiplin kurallarını tasvir eder ve bu, belki de yeniden değerlendirme yapmadan kendi çocuklarınıza geçer.

Bekâr erkek ve kadın için gerçekleşmesi muhtemel bir buluşmanın öngörüsü olabilir. Temelinde değişim, yenilik, sosyalleşme ihtiyacı olan rüyada bir sevgili ve ailesi ile tanışılması kurgusu herkesin görebileceği bir rüyadır. Başkasının ailesiyle birlikte olma rüyaları, bu kişiyi kıskanan ve onun ne istediğini anlamak isteyen bir yönünüz olduğunu önerebilir. Hayatınızda ya da sevgilinizin içinde ne eksik olduğunu düşünün. Genellikle aile üyeleri, rüyada gördüğünüz kişinin karakterinin bir parçası olduğunuzu hissettiğiniz nitelikleri aktif olan entelektüellik, varlık gibi tutkularınızı tasvir eder.

Yorum Yap