Rüyada İğne İplik Görmek

Yorum Yok -

Rüyada iğne ve iplik; birleştirme, onarma ve uyum ifade eder, eğer rüyanız bunu düşündürüyorsa, eski bir acıyı iyileştirmek veya bir şeyleri güvence altına almakla ilgilidir.

Bir rüyada bir iğne kullanmak, elinizden kaçan bir fırsatı veya sınırına ulaşan belirli bir ilişki durumunu tamir etmeniz gerektiğini gösterir. Bir rüyada bir iğne aramak, önemsiz durumlarla ilgilendiğinizi simgeler. Bir iğne, aynı zamanda bazı duygusal veya fiziksel ağrıların sembolüdür. Küçük iğneler, arkadaşların neden olduğu hayal kırıklıklarını ifade eder. İğnelerin hayalini kurmak neredeyse daima endişe ve kaygı demektir. Eğer rüyanızda bir iğneyi vücudunuza batırdığınızı görüyorsanız, bu, birinin dedikodu yayacağını ve sıkıntı yaratacağının işaretidir.

Rüyada dikiş iğneleri ile birlikte ipliği varsa, bu iyi bir anlam ifade eder, iğne ipliksizse, kırılmışsa veya kendinize batırmışsanız kötüye yorabilirsiniz.

Bir rüyadaki iplik, hayatınızın sembolü ve seçtiğiniz yaşama şeklidir. İplik, aynı zamanda önemli diğer kişilerle veya bilinçaltı zihninizle olan bağınızı gösterebilir. Varoluşun tüm durumlarını birbirine bağlayan her şeyi sembolize eder. Yeni çatışmalar, üzüntüler ve sıkı çalışma gereği ifade edebilir. Rüyalarda iplerle yapılan her şey, herhangi bir problem karşısında ne yapacağına eşittir. Bir ipliği elinde tutmak, bir iddiayı desteklemek ve bir dava kazanmak için kanıt bulmak demektir.

Rüyanızda bir iğneden bir iplik geçirirseniz veya ucunda bir iplik olan dikiş iğnesi görürseniz bu rüya çok yakında sevdiğiniz bir insanla birlikte olacağınıza işaret eder. Bu buluşma çok başarılı ve ilginç olacak ve birçok olumlu duygu ve iyi izlenim getirecektir. Size bir iğne getiren arkadaşınız ise gerçek hayatta yaşayacağınız hayal kırıklığıdır. Belki de güvendiğiniz bir kişi aniden sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.

Yorum Yap