Rüyada Halk Otobüsü Görmek

Yorum Yok -

 Rüyada halk otobüsü görmek, dar bir kapsamda açıklanamaz; yola çıkmak, yol gitmek, kalabalık kişilerle bir arada bulunmak, otobüse binmek, şehirde dolaşmak gibi eylem ve objeler ile birlikte değerlendirilmelidir. Rüyada görülen halk otobüsü sosyal ortamlarda birlik ve beraberlik sembolüdür dolayısı ile tek başına duran bir belediye otobüsü hiç bir anlam ifade etmez iken, tıka basa insan dolu sarı renkli bir halk otobüsü pek çok ifade ile açıklanabilir.

Rüyada halk otobüsü görmek; öncelikle sosyal, hayatın içinde, belli bir meşguliyeti olan insanlara işaret eder. Sürekli toplu ulaşımı kullanan ve halk otobüsüne binen insanlar için bu bilinçaltına yerleşmiş önemsiz bir rüyadır fakat hayatında hiç belediye-halk otobüsüne binmemiş veya çok nadir tercih eden birileri için daha anlamlı olacaktır.

Rüyasında bir halk otobüsünün şoför koltuğuna oturup da otobüsü sürüp götürdüğünü görmek; toplum yararına bir iş için çalıştığınıza veya çalışacağınıza işaret eder. Rüyada şoförü olduğunuz halk otobüsü, liderlik yaptığınız bir grup, konu y da bir iş yapmak veya yaptırmak için sosyal bir çevre ile olan münasebetlerine de yorumlanır.

Rüyada görülen halk otobüsü bir kazaya karışıyor ise mensubu olduğunuz grup veya çevrenizde liderliğinden memnun olmadığınız, davranışları sizi oldukça tedirgin eden bir şahsın varlığı söz konusudur.

Bu tür bir rüyada bazen ağır hayat şartları altında bunalan, zayıf karakterli insana bazen de başkalarının iyiliği için fazlası ile gayret verdiğinize, vefakâr ve sağduyulu bir insan olduğunuza hükmedilir. Aradaki ayrım için diğer detayların anlamlarına bakılmalıdır. Örneğin siyah renkli bir otobüste öldüğünüzü görmek, kara haber almak, kazaya uğramak veya uzakta ikamet eden birinin ölüm haberini almak şeklinde yorumlanır.

Yorum Yap