Rüyada Hamur Açmak

Yorum Yok -

Rüyada hamur açmak, insanın kendi gayretleri, emeğini kullanarak işinde gücünde olmasını, çalışma azmini, ailesine ve çevresine karşı duyarlılığını ve yardımsever kişiliğini sembolize eder. Rüyada hamurun açılması her türlü rast gidecek iş ve kurtuluş olarak yorumlanır. Rüyasında hamur açan kişi kazancını helal yollardan kazanmak isteyen, iyi, dürüst ve namuslu bir hayat sürecektir.

Rüyada hamur açmak, yiyecek ve içecek her türlü nimette olduğu gibi bereket ile açıklanır. Hamur sahip olunacak mala ve paraya, rüyada hamur görmek; çoğalacak kazancı olan bir iş yapmaya, rahatlık ve saadete, hamur yoğurduğunu görmek; seyahate çıkmaya işaret eder. Dar olmayan, ferah bir alanda hamur açtığını gören bekar insan evlenir, tutsak ise kurtulur.

Rüyada ince ve büyükçe bir yufka açtığını gören kişi sabırla ve maharetle yaptığı her işte başarılı olacaktır. Yufkanın zor açılması, parçalanması ise zorluklara, gayrete ama sonu gelmeyecek işlere yorumlanır. Dar bir alanda hamurla ilgili bir iş yaptığını görmek; gönülsüz yapılan görevlere tabir edilir.

Rüyada börek açmak; haneye gelecek insan topluluğuna, ikram ve iyilikte bulunulacağına yorumlanır. Rüyada börek açmak iyi niyet gösterilerek ve emek ile yapılacak olan yardımlaşmaya da işaret eder.

Rüyada hamur yoğurmak da kişisel çaba ve iyi niyete işaret eder. Rüyada görülen hamurun beyaz renkte olması yapılacak olan işten hayır bulunmasına, siyah ve koyu renklerde veyahut da çamur gibi olması kötü niyet beslemeye, nefretle yapılan işlere yorumlanır.

Yorum Yap