Rüyada Gümüş Küpe Görmek

Yorum Yok -

Rüyada gümüş küpe görmek manevi olarak çok hayırlı bir rüyadır. Rüyasında gümüş küpe gören kişinin yaşayacağı bu hayır evladından yanadır. Rüya sahibinin evladının manevi yönden çok zengin biri olacağına, dini vecibelerini hassasiyetle yerine getireceğine işarettir. Rüyasında gümüş küpe gören kişinin evladı Kuran’ı hatmedecek ve Kuran’ın muhtevasına hakim olan bir kimse olacaktır.

Rüyada altın küpe görmek de gümüş küpe gibi maneviyatla alakalı yorumlanır. Rüyasında altın küpe gören kişinin evladı din işleriyle alakadar olacak bir meslek seçebilir ve bu mesleği hakkıyla yerine getirecek faydalı bir insan olabilir.

Rüyada bakır küpe görmek altın küpe gibi hayırla tabir edilmez. Rüyasında bakır küpe gören kişi için bu rüya manevi eksikliğe, günaha meyletmeye, hayırdan uzaklaşmaya alamettir. Rüya bu bakımdan bir ikaz niteliği taşır. Kişinin bu tarz davranışlardan uzaklaşması ve manevi yönünü kuvvetlendirmesi gerekmektedir. Bu rüyanın bir başka rivayete göre yorumu ise rüya sahibinin işlerinin bozulacağı şeklindedir. Ev hayatında bazı problemler yaşayacağına, eşiyle muhabbetinin zarar göreceğine, para konusunda sıkıntılar yaşayacağına delalettir.

Rüyasında elmas küpe gören kişi için bu rüya şatafatlı, lüks bir hayata işarettir. Ayrıca bu rüya evlilik hayatının mantık üzerine değil, aşk üzerine kurulduğunu da gösterir. Bu rüyayı gören kişinin eşi ya da evlenmeyi düşündüğü kişi ile aşk dolu bir yuvası olacaktır.

Rüyada pırlanta küpe görmek maddi imkanların bolluğuna ve rüya sahibinin hayatının bu bolluk ile süreceğine, hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada küpe takmak iş hayatıyla alakalı bir rüyadır. Rüyasında küpe taktığını gören kişi işiyle ilgili bir gelişme yaşayacaktır. Eğer maaşlı bir çalışan ise maaşının ya da kıdeminin artacağına, ticari işletme sahibiyse kârının ya da iş hacminin artacağına işaret olan bu rüya maddi anlamda hayırlı bir rüyadır.

Rüyada küpe kaybetmek kişinin gerçek hayatında da bazı kayıplar yaşayacağına işarettir. Sağlıklı bir kimseyse sıhhatini, mal ve para kazanma gayreti olan bir kimseyse maddi gücünü,  çevresinin fikirlerine önem veren biriyse itibarını kaybedecektir. Bu kişi kendine olan güvenini de kaybedebilir. Bu rüya kişinin inandığı fikirlerinin sarsılacağına ve fikirlerinin doğruluğunu sorgulayacak hale geleceğine de delalet olabilir.

Rüyada küpe bulmanın birkaç farklı yorumu vardır. Rüyasında küpe bulduğunu gören kişi bazı kazançlar elde eder. Bu kazançlar zam, terfi, makam yükselmesi, itibar artması, paranın çoğalması gibi olabilir. Bunun yorumu bulunan küpenin cinsine göre değişmektedir. Mesela kıymetli taşlarla süslü bir küpe bulmak saygınlığın artacağına işaretken, gümüş küpe saygı duyulan bir erkek çocuk sahibi olmaya, altın küpe gıybeti edilen bir kimse olunduğuna alamettir. Altın küpe bulan kişinin etrafında çokça dedikodu yapan insanlar vardır ve bu kişilere karşı dikkatli olmalıdır.

Yorum Yap