Rüyada Gök Gürlemesi Görmek

Yorum Yok -

Rüyada gök gürlemesinin görülmesi rüya gören kişinin yapacağı bir iş ya da gerçekleştireceği çalışma sonrasında yüksek bir yönetim kademesinde yer alacağı ya da devlet kademesine geçeceğini işaret eder. Hayırlı işlere ve haberlere işaret eden bu rüya yapılacak olan tüm işlerden yüksek bir başarı kazanılacağına işaret etmektedir. Rüyada gök gürlemesi görmek aynı zamanda kişinin iş hayatındaki olumlu gelişmelere de işaret eder.

Rüyada şimşek sesinin duyulması rüyayı gören kişinin iş yaşantısında karşılaşacağı büyük bir düşmanlığa işaret etmektedir. Kişi bu rüyayı gördükten sonra iş hayatında büyük sıkıntılar yaşayabilir. Özellikle iş yaşantısındaki yakın gördüğü bir arkadaşı tarafından hoş olmayacak sözler işiteceği şeklinde tabir edilir.

Rüyada gökgürütülsünü işitmek iş ve özel yaşantıdan uzak bir yaşam sürüleceği şeklinde yorumlanır. Kişi uzun bir süre boyunca hayatından uzaklaşarak kendisini dinlendirecek demektir. Alınacak olan yeni haberler sayesinde ise büyük miktarda bir gelir elde edilecektir. Kazancı ve bolluğu işaret eden bu rüya kişinin güzel günler geçireceğini işaret eder.

Rüyada şimşeksiz bir şekilde görülen gökgürültüsü kişinin iş ve aile hayatında herkese yalan söylediğini belirtir. Kişi çevresine karşı gösterdiği bu davranışlarından ötürü tüm sevdiklerine büyük bir zarar verecek demektir. Kişinin uzun süre boyunca aldatmacalarından dolayı sıkıntı yaşayacağı söylenmektedir.

Yorum Yap