Rüyada Güldürmek

Yorum Yok -

Rüyada bir kişiyi güldürmek iş ve aile hayatında güzel gelişmelerin yaşanacağına işaret eder. Büyük sıkıntıların kısa süre içerisinde gideceğine ve maddi olarak büyük bir rahatlığın geleceğine işaret eder. Kazancın artması ile birlikte kişi uzun süredir hayalini kurduğunu geleceğinin temellerini atacak demektir. Rüyada güldürmek son derece düzenli bir hayata ve işlerin düzene girmesine de işaret etmektedir.

Rüya sahibi kişinin işlerinin yoğun olduğu bir döneme gireceğine ve bu yüzden uzun süredir yaşadığı maddi sıkıntılarını atlatacağına inanılır. Daha güçlü ve mücadeleci bir tavır ile hayatını sürdüreceği söylenen kişinin yeni bir aile ortamı kuracağı da düşünülmektedir.

Rahatsız olunan ve uzun süredir sürmekte olan bir durumun kısa süre içerisinde çözüleceğini işaret eder. Maddi ve manevi olarak güzel günlerin geleceğinin işaretçisi olan bu rüya insanlara yardım etmeye de işaret etmektedir.

Kurulmuş olan mevcut düzenin, aile hayatının ve iş hayatının büyük bir şekilde değişeceğine yorulur. Kişinin mevcut bütün düzeni olumlu yönde düzelmeye başlar. Özgüvenin artacağını da işaret eden bu rüya kısa bir zaman içerisinde kişinin kariyerinde yükseleceğini gösterir.

Gerçek hayatındaki yaşantısından fedakarlık yaparak kişinin iyi yerlere gelebileceğini işaret eder. Sıkıntısız, sorunsuz ve parlak bir geleceği işaret eden bu rüya, rüya sahibi kişinin son derece büyük kazançlar elde edeceği şeklinde yorumlanır.

Yorum Yap