Rüyada Gelin ve Damat Görmek

Yorum Yok -

Çok hayırlı bir rüyadır. Rüyada gelin ve damat görmek hayırlı bir beraberliği, bu beraberlik ile gelecek olan huzur, bereket, neşe gibi güzellikleri işaret eder. Rüyada gelinle damadın yan yana görülmesi açık bir talihi işaret eder. Böyle bir rüya gördüyseniz, mantıklı yatırımlar yaparak maddi açıdan refaha kavuşabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Rüyasında gelin olduğunu gören kimsenin, aile büyüklerinden ya da bilgisine, tecrübesine güvenilen kimselerden sıkıntılı bir konu üzerinden fikir alacağı rivayet edilir.

Hayırlı haberler alınacağı rivayet edilir. Rüyanızda gelin çiçeği gördüyseniz mutluluk, neşe ve huzurun bu dönemde sizinle olacağı işaret edilmiş demektir. Hayallerin can bulacağı da bir başka tabirdir.

Rüyayı gören kimsenin, çoğu kişinin olanaksız kabul ettiği bir işi, projeyi başarıyla sonlandıracağı ve bu başarı sayesinde az da olsa maddi gelir elde edeceği rivayet edilir.

Hayırlı rüyalardandır. Rüyada gelin arabası gören kişinin yaşadığı talihsizliklerin sona ereceği ve şansın, talihin kendisinden yana olacağı rivayet edilir. Hayırlı haberler geleceği ve bu haberle çok büyük bir mutluluk duyacağı kendisine müjdelenmiştir.

Rüyada duvak taktığını gören bekar kadınların ilişkilerinin ciddileşeceği ve nikah, nişan gibi törenlerin olacağı rivayet edilir. Takılan duvak güzel, temiz, beyaz bir duvak ise rüya sahibinin, kendi hanesine huzur hakim olacağı işaret edilir.

Yorum Yap