Rüyada Fotoğraf Çekmek

Yorum Yok -

Rüyada fotoğraf çekmek bir tür dejavu durumuna işaret eder. Yani kişinin geçmişte yaşadığı bir olayın benzer biçimde yaşamında nüksedeceğine işaret eder. Buna istinaden kişinin çektiği fotoğraf eğer canlı ve net ise o zaman kişinin yaşamında güzel, mutlu ve müjdeli şeyler olur ama eğer kişinin çektiği fotoğraf puslu olup, net değil ise kişinin geçmişte olduğu gibi mutsuz olaylar yaşayacağına, bir takım bunalımlar geçireceğine, geçmişte yaşadığı kabus gibi olayı yeniden yaşayacağına işaret eder.

Kişi eğer rüyasında ailesine ait bir fotoğraf görür ise aile bağları sağlam olan bir kişidir ve geçmişe ait her şeyi anımsatan bir rüyadır.   Rüya sonrası kişi kendisini hem duygulandıran, hem hüzünlendiren, kendisini farklı duygulara gark eden şeyler yaşar.

Kişi eğer rüyasında fotoğraf çektirdiğini görür ise hayra yorumlanmaz. Bu rüyayı gören kişinin başında bir musibet dolaşır ve ne yazık ki bu musibet gerçek olur. Rüya sahibi yaşanan bu olaydan dolayı çok üzülür ve korkar. Yani olumsuz anlamlar içeren bir rüyadır.

Eğer kişi rüyasında fotoğraf makinesi görür ise bu da hayra yorumlanmaz ve olumsuz anlamlar içerir. Bu rüyayı gören kişi hiç ummadığı bir yerden, en yakın dostları tarafından ihanete uğrar, canı acır ve hayatında gereksiz insanların olduğunu anlayarak bu insanlar ile yollarını ayırır.

Yorum Yap