Rüyada Fakir Olmak

Yorum Yok -

Rüyasında fakir olmak fakir olduğunu gören kimsenin güncel işlerinin başarılı bir şekilde sonuçlanacağı ve bu sonuç sayesinde beklenmeyen ciddi bir maddi gelir elde edeceği kendisine müjdelenir. Doğru kararlar verebilmesi halinde maddi açıdan refaha ulaşacağına delalettir.

Rüyasında fakir birini gören kimse eğer bekar ise güzel ahlaklı bir kimse ile evlilik müjdelenmiştir. Hali hazırda ilişkisi olan bir kimse bu rüyayı görmüş ise ilişkisindeki sorunların sonlanacağına delalettir.

Rüyalar tek bir durum üzerinden tabir edildiğinde yanlış yorumlanabileceğinden rüyanın bütünün ele alınması gerekir. Rüya eğer ferah bir rüya ise maddi açıdan bereketli bol kazançlara, rüya sahibinin ve çevresindekilerin hastalıklarının bitip şifa bulacaklarına delalettir. Eğer rüya kasvetli ise bu yorum tam tersine düşünülmelidir. Maddi zararlar ile karşılaşılabilir.

Rüyasında bir başkasını zengin biri olarak görürse, hayatında zor bir dönemin geleceğine işaret edilmiştir. O yüzden normalde olandan biraz daha fazla dikkat etmesi gerekebilir. Rüyasında kendisinin zengin olduğunu gören kimsenin aklı selim biri olduğu ve empati yaparak anlayış kazanmış biri olduğu kendisine müjdelenmiştir.

Kasvetli bir rüyada kişi zengin olduğunu görüyorsa böyle bir rüya maddi kayıpları işaret ediyordur. Bu rüya görüldükten sonra tasarruf yapmak ve para harcarken biraz daha dikkatli olmak gerekebilir.

Bu rüya, rüyasında fakir birine yardım ettiğini gören kimsenin bir projede ya da işinde problemler çıkacağına ve çözüm yoluna karar vermenin zorlu olacağına işaret eder.

Yorum Yap