Rüyada Fare Kovalamak

Yorum Yok -

Bu rüya farenin nerede kovalandığına bağlı olarak tabireyön verir. Genel anlamda rüyada fare kovalamakkötülük yapmaya niyetlenmiş kimselerin açığa çıkartılmasına rivayet eder. Fare nerede kovalanıyorsa bu kötü niyetli kimsenin o ortamlarda bulunduğu tabir edilir.

Hayırla tabir edilmeyen rüyalardandır. Rüyanızda fare gördüyseniz eğer bu dönemde hem sağlık problemleriniz olup olmadığını kontrol ettirmeniz, hem de maddi açıdan zarara yol açabilecek durumları ortadan kaldırmanız sizin için faydalı olabilir.

Rüyanızda ölü fare gördüyseniz, çevrenizdeki insanlara bu dönemde dikkat etmeniz gerekebilir. Çünkü bu rüya kendisini belli etmeyen ve oldukça kötü niyetli insanları işaret eden bir rüyadır. Bu dönem içerisinde güven duyacağınız kişileri dikkatle seçmeniz sizin yararınıza olabilir.

Kötü niyetli insanların, planlarını bozmak anlamına gelen bu rüya, rüya sahibinin etrafındaki kötü insanlar tarafından baskılanmak, tuzağa düşürülmek üzereyken mantıklı tavırlarla onlarıalt edilmesini tabir eder.

Bazı tabirlerde fare yakalamak, rüya sahibinin günah işleyebileceğini rivayet ederken, bazılarında da rüya sahibinin başına gelebilecek kötülerin, yine rüya sahibi tarafından atlatılmasına delalettir. Bir başka tabirde ise rüyada fare yakalamak, hayattaki gereksiz insanları uzaklaştırmaya yorulur.

Farklı tabirlere sahip olan rüyalardandır. Rüyada çok sayıda fare görmek bazı tabircilere göre parasal anlamda refahı işaret ederken, diğerlerine göre haram malı, yanlış yollara sapmayı, kötülük yapmayı tabir eder.

Yorum Yap