Rüyada Eşini Kaybetmek

Yorum Yok -

Kaybetmek, eşin vefatını kastediyorsa, rüyada eşini kaybetmek sıkıntıya işaret eder. Beklenilen gelirler, gelişimler varsa beklenilen şekilde ilerlemeyeceği rivayet edilir. Hem manevi hem de maddi olarak hüsrana uğrayabilirsiniz. Eğer kaybetmek, eşin kaybolması anlamına geliyorsa eşinizin kalbini kıracağınızı işaret eder.

Rüyasında eşini kıskandığını gören kimsenin hayatında tatsız ilerleyen bazı durumlar olduğu tabir edilir. Bu rüya genel olarak geleceğe yönelik değil, güncel zamanı tabir edecek şekilde yorumlanır. Yani hayatında çözümleyemediğini düşündüğü sıkıntılar ile boğuştuğu

Rüyaları yorumlarken, tek bir olay ya da tek bir eşya üzerinden yorumlamak yanlış rivayetlere sebep olabilir. Ancak genel anlamda bu rüya, rüyada eşini öptüğünü gören kimsenin, gerçek hayatında da hanesinde huzur ve mutluluk hakim olacağına delalet olarak kabul edilir.

Rüya tabirinde dikkat edilmesi gereken en temel husus, rüyanın bir bütün olarak yorumlanması gerektiğidir. Fakat her rüyayı teker teker yorumlamak imkansız olduğu için genel olarak rüyada eşini görmek sıkıntıya delalettir. Böyle bir rüya gördüyseniz, kafanızdan çıkartamadığınız bazı sorunların olduğu tabir edilir. Talihsizliğe de yorulduğu olur. Ancak rüyanız ferah bir rüya ise bu sıkıntıya değil başka türlü durumlara delalet olabilir. Rüyanızdaki diğer unsurları da dikkatlice yorumlayarak istediğiniz tabire ulaşabilirsiniz.

Rüyasında eşinin hamile olduğunu görmek hayırla yorumlanır. İş ortamında başarılara imza atacağı, terfi alacağı ve planladığı yatırımların istediği şekilde yol alacağı kendisine müjdelenmiştir.

Yorum Yap