Rüyada Eski Eşini Görmek

Yorum Yok -

Rüyada eski eşini görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı başarıları elde etmesine ve mutluluğu bulmasını engellen bir kişinin bulunduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin inatçı bir kişiliği olduğuna ve bu inatçı kişiliği sebebi ile de bazı aksiliklerin hayatında var olacağına bu inatçı tutumu terk etmesi gerektiğine yorumlanıyor.

Rüyada eski eş ile konuştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda büyük bir yalana ortak olacağına ya da büyük bir yalan söylemek zorunda kalacağına delalet eder. Rüya sahibi evli ise telafisi olmayan bir hat yapmaya ve eşi ile arasına bazı olayların gireceğine delalet eder.

Rüyada eski eş ile barıştığını görmek, rüyayı gören kişinin canını sıkan ve üstünde yük haline gelen bir sıkıntısını giderir ve bunun çözümünü bulur şeklinde yorumlanıyor. Manevi anlamda oldukça huzur bulacağına, günlü hayatının düzene gireceğine, küs olduğu kişi ile barışacağına, kırgınlıkların çözümleneceğine ve giderileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi görmek, rüyayı gören kişinin geçmişindeki hatalarından ders aldığına ve bu hatalardan dolayı da pişmanlık duyduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin pişmanlığı ile iç hesaplaşmalar yaşadığına yorumlanıyor.

Rüyada eski sevgili ile barıştığını görmek, rüyayı gören kişinin yeni aşk hayatına başlamadan önce eski sevgilisi ile olan problemleri tamamen çözmesi gerektiğine delalet eder.

Yorum Yap