Rüyada Elbise Denemek

Yorum Yok -

Meslek hayatınızda ya da ilişkilerinizde yenilikler olabileceğine delalettir. Rüyada elbise denemek yaşanacak değişimin tam olarak ne ile alakalı olduğunu, değişimin olumsuz ya da olumlu olmadığını açıklayamasa da şöyle bir rivayette bulunur; denediğiniz elbise, sizin beden ölçülerinize uygun ve içinde rahat edebildiğiniz bir elbise ise değişim olumludur, eğer içine giremediğiniz bir elbise ise olumsuz bir değişim olacaktır.

Hayırla müjdelenen bir rüyadır. Rüyada elbise dolabı görmek güzel ahlaklı insanlar ile iletişimde olmaya, hayırlı işlere yatırım yapılacağına, hanesinden huzurun eksik olmayacağına ve talihinin açılacağına delalettir.

Yolculuğa delalettir. Bu yolculuğun sonunda hanesine zaferler ile döneceği ve maddi kazançları sayesinde doğru yatırımlar yapacağı rivayet edilir.

Hayra yorulmayan rüyalardandır. Eğer rüyanızda soyunma kabini gördüyseniz eğer sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ufak tefek sağlık problemlerinin olabileceği bu rüya vesilesiyle alamet olur. Bunun yanı sıra meslek hayatınızda atacağınız adımlara, alacağınız kararlara dikkat etmenin yanı sıra kendinizi olumsuzluklara karşı da hazırlamasınız. Bu dönemde canınızın sıkılabileceği ve moralinizin bozuk olabileceği düşünüldüğünde, maneviyatınızı sağlamlaştırmak adına dua etmeniz, ibadetlerinizi yerine getirmeniz sizi güçlü kılabilir.

Ferah bir rüyada duşakabin gören kimsenin hanesine huzur geleceği rivayet edilir. Bu rüya hanedeki sıkıntılı havaların kısa süre içerisinde yok olacağına, rüya sahibinin eski neşesine kavuşacağına, sevdiği insanlar ile beraber keyifli vakitler geçireceğine delalettir.

Yorum Yap