Rüyada Zümrüt Görmek

Yorum Yok -

Rüyada zümrüt görmek, din, mezhep, evlat kardeş ve murada ermek gibi şeylere işaret ile tabir olunur. Rüyada zümrüt görmek, şehadet mertebe­sine ve bu makamı hak ettirecek amelleri işle­meye işârettir. Rüyada zümrüt görmek alın terinizle kazandığınız para olarak yorumlanır. Bir ziynet eşyasına takılıysa, yuva kurmak demektir. İyi ve hayırlı erkek çocuğa, sevilen kardeşlere, faydalı bilgiye ve ilme ya da temiz ve hakkıyla kazanılmış mala işaret eder

Rüyada bir kimsenin kendisine bir zümrüt taşı verdiğini görmek, o kişi sayesinde para kazanmaya işâret eder.

Rüyasında büyücek bir zümrüt taşını elinde bulunduğunu görse, bu rüyası onun dine bağlı bir kimse olacağına veya olduğuna işarettir. Ve bu kimse elindeki bulunan helal malından fayda görür şeklinde tabir olunur.

Rüyada zümrüte rast gelmek,yüce kardeş­lere, ahlâklı evlada, faydalı ilim yahut helal mala delâlet eder, ayrıca rüyada zümrüt gör­mek, çocuk, arkadaş ve mal ile yorumlanır.

Zümrüt birkaç şekilde yorumlanır,Rüyasında zümrüdün çatladığım görmek, aşık olduğu kimseye gücenecek demektir. Rüyada mücevher taktığını gören kadın, çocuk sahibi olur demektir. Zümrüt takan kadının eşi ona sadık olacak demektir.lanır.

Yorum Yap