Rüyada Zalim Görmek

Yorum Yok -

Rüyada zalim ve gaddarca hareket eden birini görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Şöyle ki:

Bir kimse, rüyasında bir yakını, bir dostunun zalim ve gaddarca bir hareketiyle karşılaştığını görse, onun bu rü­yası, pek yakında sevinçli haberler alarak gününüzün neşe ile dolaşacağına işaret eder.

Rüyasında başka birinin kendisine (rüya görene) zalimce davranıp haksızlık etmekte olduğunu görse, bu rüyası onun, o kimse ile anlaşmazlığa düşeceklerine işaret eder.

Rüyada zâlim bir yöneticinin halka iyilik yaptığını görmek, tüm insanlar için hayra veya bu rüyayı gören kişinin kendi aile fertlerine karşı adil olmasına işârettir. Rüyada zalim bir yöneticinin adil olduğunu görmek, halkının bir çok konuda sıkıntılardan kurtulup sevince ulaşacağına delalet eder.Rüyada zalim ve günahkar birinin adaletli davrandığını görmesi, tövbe etmesine işaret eder.

Ayrıca rüyasında insanlara eziyet veren birini görmek, karanlık tabiatlı birine, gece karanlığına yahut kişinin kaçınması gereken kötülüklere işâret eder.

Rüyada kendi nefsine zulmettiğini görmek, hayır ve iyilik yapmakta gevşek davranmaya delâlet eder.

Rüyada zulmettiği kimsenin kendine beddua ettiğini görmek, Allah’ın gazabına işâret eder. Rüyada kendisine zulmeden kişiye beddua ettiğini görmek, o kimseye galip gelmeye işârettir.

Yorum Yap