Rüyada Yıkıntı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yıkıntı görmek; geçmişte hoş olmayan eski ve artık işe yaramaz bir yaşam şeklini gösterir. Yaşamınızı yorumladığınız rüya şimdi parçalanmış bir kişilik yapısıdır ve hayatınızın bir yönü ile alakalı olan hislerinize, pişmanlık ve özlemlerinize yorumlanır. Birçok rüyada görülen kalıntılar bir kale ile gösterilir ve bu, hayatta kalabilmek için bir kerede kullandığınız savunmaları önermektedir ancak artık çok gerekli değildir.

Rüyada yıkıntı görmek, harabeler, yıkılmış binalar görmek; umutsuzluk ve başarısızlığa ya da bozulacak sağlığa, ölüme işaret eder. Bu şahsen sizin veya bir yakınınızın öleceği anlamına gelmez. Rüyadaki yıkıntılar; hayatınızda bir şeyin inşa edilmesi ya da bitmesi gereken bir alanın ölümünü gösterir. Rüyadaki yıkıntının özelliklerine bağlı olarak kalıntılar çoklu anlamlara sahip olabilir. Özellikle de rüyada bir eş veya eski varlığı ait bir yıkıntı ayrılıklar, ilişkilerdeki problemler hakkında uyarı kabul edilir.

Yıkıntı rüyaları sıklıkla yaşlanma ve sağlık konularını yansıtır. Bazen bu rüyalar yaşlanmaya ilişkin basit yansımalar olabilir. Bir rüyada bir tahribat olduğunda ve özellikle bir sağlık sorunu ile uğraşıyorsanız bu rüyalar durumunuzun kötüleştiğinin işareti sayılır.

Rüyanın genel hissi, rüyanın haberci olup olmamasına, birinin kendi hayatınızda mahvolduğuna veya bir tür yıkıcı bir kayıptan sonra geri gelmenin bir işareti olduğuna dair mesajlar vermesidir. Yeniden doğuş, sakinlik, takdir veya ruhen arınma gibi olumlu duyguları simgeleyen rüya; genel olarak gerçek dünyada yeni bir başlangıç, doğuş ve büyümenin olumlu değişimlerini gösterir.

Yorum Yap