Rüyada Yeşil Zeytin Görmek

Yorum Yok -

Rüyada yeşil zeytin görmek; bolluk olarak yorumlanır. Rüya sahibinin maddi sıkıntılardan kurtulup bereketli bir yaşam süreceğine, elinin bollaşacağına işaret eder. Gelecek günler için önlem alıp birikim yapmak olarak yorumlanır. Rüya sahibi yaşamanın tadına varacak, konforlu ve kaliteli bir yaşam sürecektir.

Rüya sahibinin karakteri hakkında bilgi verir ve elinin açık olduğuna ışık tutar. Paylaşmayı seven bir kimsedir ve başkalarına yardım etmekten, zekat vermekten büyük zevk duyar.

Rüya sahibinin diğer kimseler tarafından sevilip sayılacağına işaret eder. Ahlaki değerleri üst seviyede, mantık çerçevesinde hareket eden, terbiye sahibi ve dini olarak da inançlı bir kimsedir. Rüya sahibi bu vasıfları gereği çevresindekiler tarafından fazla sevilmektedir.

Rüya sahibinin kavgadan gürültüden uzak, huzurlu bir şekilde barış ve sevgi dolu bir yaşam sürmesine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin iyi niyetli bir kimse olmasına ve sıkıntılı süreçlerden ivedilikle kurtulmasına işaret etmektedir.

Rüya sahibinin iş anlamında yaşayacağı zirveye ve yükselişe geçeceğine işaret eder. İşler büyüyecek, gelir artacak, maddi olanaksızlar son bulacak, bol ve bereketli günler gelecektir.

Rüya sahibinin nefret dolu günleri geride bırakıp düşmanlık duygularını bir kenara atarak sürdüreceği yaşama işaret eder. Küslükler, kin, nefret duyguları bitecek yerini gönül rahatlığına bırakacaktır. Böylece hafifleme olgusuna kavuşulacaktır.

Yorum Yap