Rüyada Yeni İş görmek

Yorum Yok -

Rüyada yeni iş görmek rüya sahibinin şu anki hayatında çalışmış olduğu işi değiştireceğini, yeni bir işe başlayacağını delalet eder. Bu işinde çok mutlu olacak ve keyfi yerinde olacak anlamına gelmektedir. Rüya sahibi etrafında sevdiği bir kişiye yardım edecek ve bu sayede ona da yeni bir iş kapısı açılacak diye yorumlanır. Rüyanızda gördüğünüz bu yeni iş size gelecek hayatınızda bolluk, bereket getirecek demektir.

Ayrıca gerçek hayatınızda daha iyi şartlarda yeni bir iş elde edeceksiniz diye yorabilirsiniz. Kişi ömrü boyunca uğraşlarının, emeklerinin karşılığını alacak, kendi yaptığı projeler sayesinde büyük başarılar elde edecek demektir. Bekar bir kadın bu rüyayı gördü ise yeni bir aşka yelken açacak anlamına gelir ve bu aşkı da evlilikle sonuçlandıracak, mutlu bir yuva kuracak demektir.

Rüyada yeni iş başvurusu yapmak kişinin şu anda sahip olduğu hayat şartlarını değiştireceğini, daha iyi yaşam standartlarında olacağını ve borçları varsa tüm borçlarını ödeyeceğini anlatır. Hatta rüya sahibi birikim bile yapabilir anlamına gelir. rrüyada yeni işe başlamak kişinin bu işte çok başarılı olacağına, kazancını arttıracağına, tüm dertlerini bitireceğine ve keyfinin de yerine geleceğine delalettir.  Kişinin tüm dilekleri yerine gelecek ve problem uzun bir süre hayatında olmayacaktır demektir.

Rüyada yeni iş görmek kişinin genel olarak dertlerinin sona ereceğini, problemlerine çözüm bulacağını anlatan bir rüyadır.

Yorum Yap