Rüyada Yılanı Öldürmek

Yorum Yok -

Rüyada yılan öldürmek kişinin meslek hayatında bazı çalışmalar ve projeler gerçekleştirdiğini ve bunlardan başarı ile çıktığını anlatır ve bu başarısını kıskanan rakipleri düşmanları altı edecek onları saf dışı bırakacak demektir Bu rüya ile ilgili bir diğer yorum da kişinin ailesinde Mutluluğu huzuru yakalayacağını ve bunu kıskanan insanların da çevresinden teker teker uzak yaşayacağına anlatmasıdır

Rüyada yılan öldüren insan yakın zamanda bir hayırsız olay yaşayacak ve bu durumdan Allah desteğiyle kurtulacak demektir. Hayatında olan tüm problemler yavaş yavaş çözüme kavuşacak, sorunlar tamamen kökünden bitecek demektir.

Rüyada yılan görmek kişinin hem aile hem de iş hayatında bazı problemler nedeniyle zor duruma düşeceğini anlatır ve bu nedenle de kaygı endişe içine girecek demektir Rüya sahibi etrafında bazı Düşmanlar ve kendisini çekemeyen kişiler var demektir.

Bu rüya kişinin çok eskiden beri yaşadığı bir hastalıktan kurtulacağını anlatır. Rüyada siyah yılan öldürmek kişinin uzun süredir aradığı o insanı bulacağına delalet eder ve bu insanla dünya evine gireceğine alamet eder.

Kişinin iş ve eğitim hayatında güzel adımlar atacağını ve başarılar sağlayacağını anlatır ve bunu çekemeyen insanlar amacına ulaşamayacak demektir.

Rüyada yılan öldürmek ve yemek kişinin çok temiz ve sağlıklı olmak için çaba sarf ettiğini anlatır ve uzun bir dönem boyunca hastalık görmeyecek veya hasta ise iyileşecek ve ayağa kalkacak demektir.

Yorum Yap