Rüyada Tahta Kaşık Görmek

Yorum Yok -

Rüyada tahta kaşık görmek hayırlara yorumlanır. Rüyanızda tahta kaşık görmüşseniz iş hayatınızda başarılı olacağınız ve maddi açıdan bolluğa erişeceğinize işaret eder. Bekar bir erkek tahta kaşık görmüş ise kendi için hayırlı bir bayanla hayatını birleştireceğe anlamına gelir.

Rüyada tahta kaşık satın aldığınızı gördüyseniz yakın zamanda iş veya özel hayatınızla ilgili sevindirici güzel haberler alacağınıza işarettir. Ayrıca aldığınız güzel haberler sizi yeni ve iyi mevkilere getirecek ve bu mevkide sizin yardımınıza ihtiyaç duyan kişilere yardımda bulunacağınıza işaret eder. Bazı alimlere göre ise tahta kaşık almak kısa bir yolculuğa çıkılacağına ve bu yolculuktan kazanç elde edileceğine işaret eder.

Rüyanızda tahta kaşık sattığınızı gördüyseniz iş hayatınızda saygınlığınızı koruyarak çok yüksek mevkilere geleceksiniz. Kârınızı ikiye katlayacağınız ve bolluk içerisinde olacağınıza işaret eder.

Rüyanızda tahta kaşık kırdığınızı gördüyseniz karşınıza yeni ve değerli fırsatların çıkacağına fakat sizin bu fırsatları değerlendiremeyeceğinize işaret eder. Bu yüzden maddi durumunuzun bozulacağı ve yakın çevrenizle aranızın açılacağına delalettir. Bu durum mutsuz geçecek günlerin yaklaştığına işarettir.

Rüyanızda tahta kaşık yıkadığınızı gördüyseniz hayatınızın yoluna gireceğine ve maddi manevi zorluklardan kurtulacağınıza işarettir. Etrafınızdaki olumsuzlukları karşınıza çıkan fırsatlarla tek tek yıkacağınıza delalettir.

Rüyanızda tahta bir kaşıkla çorba içtiğinizi gördüyseniz eski dostlarınızla tekrar bir araya geleceğinize, eski günleri yâd edeceğinize işaret eder. Eğer eskiden uğraşıp yarım bıraktığınız bir işiniz varsa bu işe yeniden başlayacağınız anlamına gelir. Genel olarak tahta kaşıkla çorba içmek maziye dönüş anlamına gelir.

Yorum Yap