Rüyada Saç Boyamak

Yorum Yok -

Rüyada saç boyamak; içe dönük kişiye, çekimserliğe ve yüzeysel görünümü değiştirmek için değişiklik yapma ihtiyacına göstergedir. Rüyada boyanın rengine göre işte, sosyal hayatta ilerleme veya yaptığı işlerine güvensizlik ile ilişkilendirilir. Rüyalarda saç potansiyeli, yaşam gücü ve enerjiyi çağrıştırır, doğurganlığı ve kişisel gelişmeyi de gösterir.

Rüyada saç boyamak için birçok yorum yapılabilir. Saç pek çok kültürde cinsel ayrım,  duygusallık ve güzellik sembolüdür. Rüyalarda da saç ile ilgili görülen her şey de benzer şekilde yorumlanır. Bazı kültürlerde kadının saçını göstermesi ayıp ve günah sayıldığından rüyalarının yorumu da günah işlediğine, hata yaptığına tabir edilir.

Rüyada beyaz saç yüksek onur ve gururu gösterir, gri saç ise bilgelik ve zafer tacıdır. Rüyasında saçlarını beyaza boyadığını gören kişi de yüksek bir mevkie sahip olur veya çok gururlanacağı bir iş yapmış olacaktır.

Rüyada saç siyah boyalı ise, rüya üzüntüye işaret eder. Kendi kararını ilgilendiren konularda veya kişisel ilişki içinde bir mola vermek için uyarı sayılır. Siyah ve kısa saç; talihsizliktir. Güçlü büyüyen saç; enerji düzeylerinde artış ve çekiciliği gösterir.

Rüyada kızıl saç boyası; gücü ve öfkeyi ifade eder. Kişinin agresif yapısına, hırslı ve tutkulu olduğuna ve de yaratıcı karakterini gösterir. Rüya gören kişinin yaratıcılığını kullanmak için uygun zamanda olduğuna yorumlanan rüya; öfke kontrolünde tehlikelere de işaret eder.

Yorum Yap