Rüyada Sakallı Kadın Görmek

Yorum Yok -

Rüyada sakallı kadın görmek; kişiye göre birçok mesaj içerebilir. Rüyada sakal kişinin yaşayacaklarına gösterge olan önemli bir imgedir. Bir rüyayı yorumlamaya başlamadan önce, tüm ayrıntıları hatırlamak gerekir. Rüya literatüründe her nesnenin ayrı bir ifadesi olacağından gördüğünüz nesnelerin anlamlarına baktığınızda rüyanın açıklaması da değişecektir

Rüyada sakallı kadın görmek; kişinin yanlış yaptığına ve bir başkasından rehberlik alacağına işaret eder. Biriyle kavgası varsa haysiyet ve cesaretle o savaşı kazanması anlamına gelir. Bazı rivayetlere göre bir kadının kendisini sakallı görmesi; gebe kalacağına, zaten hamile ise, bir çocuk doğuracağına veya hasta olur. Bir başka tabire göre evli ise kocası ya da oğlunun zenginliği artar ya da bu kocasını kaybetmesine tabirdir. Rüya gören bir dul ise, bu o onunla uyumlu, çalışkan bir adam ile evleneceğine yorulur.

Rüya sahibinin gördüğü rüya çok uzun yaşayacağına yorumlanır. Hamile bir kadın böyle bir rüya görürse bir evlât edinmesine işarettir. Bazı tabirlere göre bu ilginç, olağanüstü olaylara, afetlere, kötü haberlere işaret eder.

Rüya sahibinin erkek olması durumunda bu rüya eşi veya ailesindeki bir kadın tarafından onurunun zedeleneceğine, bir kayba uğrayacağına göstergedir.

Rüya gören kişinin bir erkek gibi davranmaya çalıştığına veya saygısızlık yaptığına ya da çile çektiği, zalim bir insanın zulmüne uğradığına yorulur. Kendisinin veya bir başkasının sakalını sevgiyle okşamak, öpmek eksik kararlılık veya irade ifadesidir. Rüyada sakalına bir şeyler yapıştığını görmek; kötü sözler işitme demektir.

Yorum Yap