Rüyada Piramit Görmek

Yorum Yok -

Rüyada piramit görmek, hayra yorulur. Karşınıza çıkacak fırsatları haber eder. Emek verip uzun süredir hayalini kurduğunuz işlerin gerçekleşeceği, başarının sizin yanında olacağı bu yüzden çevrenizde de saygıdeğer kişilerden biri olacağınızı işaret eder. Eğer hasta birisi rüyasında bir veya birden fazla piramit görürse eski sağlığına kavuşacağına delalettir.

Sıkıntılı bir dönemden geçiyorsanız bütün sıkıntılarınıza kısa zaman sonra elveda diyeceğinize delalettir. Ayrıca sağlığına dikkat eden, titiz birisi olduğunuz için içerisinde bulunduğunuz sağlık sorunlarınıza da kısa sürede çözeceksiniz rahat sağlıklı bir hayata kavuşacağınıza, etrafınızda arkanızdan iş çeviren kişiler olduğu ve bu kişilerin birer birer farkına varıp hepsini yenilgiye uğratacağınıza işarettir.

Başladığınız işlerde pes etmeden ilerleyeceğinize ve başarılı olacağınıza delalettir. Yeni başlayacağınız işlerde de maddi ve manevi başarıyı yakalayacağınız ve rahat bir hayata kavuşacağınıza işaret eder.

Hayatınıza girecek yeniliklerin habercisidir bu yeni bir iş, eş veya bebek olabilir. bu yenilik hayatınıza renk ve mutluluk katacak olarak yorumlanır.

Rüyanızda bir piramide tırmanıyorsanız hayallerinizin peşinden koşmanız gerektiği amacınıza ulaşmak için çeşitli zorluklardan geçeceğiniz fakat sonunda aradığınız mutluluğa kavuşacağınızı işaret eder.

Rüyada görülen mısır piramidi zor olarak gördüğünüz engellerin aslında çok kolaylıkla üstesinden geleceğinize ve başarıyı yakalayacağınıza işarettir.

Yorum Yap