Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Yorum Yok -

Rüyada pişmiş yumurta görmek, genellikle hayra yorulur. Kısmetinizin açılacağı, emeklerinizin karşılığını alacağınız, size gösterilen ilgi ve alakanın artacağı, maddi açıdan da parlak günlerin sizi beklediği şeklinde yorumlanır.

Üzerinde emek verip çok uğraştığınız işlerin sonuna yaklaştığınızı emeklerinizin karşılığını kat kat alacağınız maddi olarak çok rahatlayacağınız günlerin geldiğinin habercisidir. ayrıca sağlık açısında kafanızı karıştıran sorunlar son bulacak tüm sıkıntıları geride bırakacağınıza delalettir.

Haşlanmış yumurta yemekte bereketle yorumlanır. Sabrettiğiniz takdirde mutlu günler sizi beklemekte.

Tanıdığınızdan gelecek bir yardıma işarettir. Bu yardım hayatınızı olumlu yönde etkileyecek ve beklediğiniz saygı ve değeri göreceğinize işarettir. bazı tabircilere göre ise yeni bir işin habercisidir. Yakın zamanda yeni bir işe başlayacağınız ve bu işin sizin hayatınıza pozitif farklılıklar katacağı şeklinde yorumlanır.

Çok emek gerektiren bir iş ile uğraşacağınız yeri geldiğinde uykusuz , aç kalacağınız günler olacak fakat tüm emeklerinizin karşılığını alacaksınızdır. Bu iş sizi başarı ve maddi açıdan bolluğa götürecektir şeklinde yorumlanır.

Bitmeyen bereket olarak yorumlanır. Rüyanızda yumurtanın sarısını yiyorsanız servetinize servet katacaksınız demektir. Evlatlarınıza belki de torunlarınıza bırakacağınız bolluğu bereketi bitmeyecek mirasa işaret eder.

Yumurta görmenin aksine yumurtanın kırılması hayra yorulmaz. Yumurtayı kıran kişinin başına gelecek kötü olayların habercisidir. Maddi anlamdada kayıplar yaşayacağınızı işaret eder.

Yorum Yap