Rüyada Kaşık Görmek

Yorum Yok -

Bir rüyada kaşık görmek, bereket, servet, şans ve hanedeki çocuk sayısında artış olarak yorumlanır. Mevcut işinizden keyif alacaksınız ve ailevi ilişkinizden aldığınız mutluluk artacaktır. Ancak, rüyada kaşık her zaman olumlu anlamlar ifade etmeyebilir. Kaşıklar, can sıkıcı şeyler gösterebilir ya da sadece bazı şeyleri karıştırıyor olabilir. Ayrıca küçük yardımlar alır veya dışarı fırlatır. Kaşıklar, yemekleri çok sıcak veya lezzetli olup olmadığını görmek için sık sık kullanılırlar. Bir çocuğa sahipken, bir hastanız varken, eğer başkalarını kaşıkla besliyorsanız, bu onların durumu ile ilgili anlamlar ifade edebilir.

Rüyanızda bir kaşığı yıkamak, yoksullara yardım edeceğinizi ya da birbirinizle konuşmayan iki insan arasında arabulucu olduğunuzu gösterebilir.

Rüyanızda yemek dolu bir kaşık görürseniz mutlu ve ferah olmanız için beklediğiniz kazanca ulaşacaksınız demektir. Kaşıktaki gıdalardan başka bir şey görürseniz, anlamına bakmanız önerilir.

Değerli taşlardan, altın veya gümüş renginden yapılmış bir kaşık görürseniz, aniden gelen prestij ve para ile gelecek konforlu bir hayat süreceğinize yorulur.

Rüyanızda bulunan tahtadan yapılmış bir kaşık görmek, arazi veya benzeri gayrimenkuller, araziden kazanılacak üretim bolluğu, üretken bir alan, bahçeye sahip olacak para anlamına gelmektedir.

Rüyanda bir cam veya porselen kaşık görmek, çalışırken ve dikkatli olduğun sürece iyi ve hoş bir yaşantıya sahip olacağınıza ve çok parlak bir geleceğin sizi beklediğine yorumlanır. Ticari bir kazanç söz konusudur, ancak cam hassasiyetinde olduğundan azami dikkat isteyen çaba gerekiyor.

Yorum Yap