Rüyada Karakalem Görmek

Yorum Yok -

Rüyada karakalem veya kurşun kalem; bilgiyi, öğrenmeyi, çocuğu, ticareti, ilmi sembolize eder. Kalem rüyası çok hayırlı ve iyi bir niyet olarak kabul edilir. Rüyanızda Kur’an-ı Kerim ile birlikte yanında bir kalem görürseniz, bilgiyi ve hikmeti sembolize eder.

Bir esnaf ya da bir usta hayalinde bir kalem görürse, onun ticaretinde başarılı olacağı ya da aynı ticaretteki insanlara başkanlığı vereceği anlamına gelir. Bir esnaf bir kalemle bir şey kazanıyorsa veya bir rüyada bir fatura yazıyorsa, ticareti yoluyla yoksulluktan korunacağı anlamına gelir.

Bir kişi, kendisinin bir kalem taşıdığını ya da bir rüyada kâğıt veya mürekkep bulunan bir yerde olduğunu görürse aynı zamanda bir gelir kaynağına, yoksulluktan korunmaya, geçiminizi yazılı olarak kazanmaya veya yetkili birisi altında çalışmaya başlayacağına yorumlanır.

Yaratıcılığını ifade etme veya hatırlamak için bir fikir iletme dürtüsüne yorumlanır. Ayrıca, başkalarına veya birisine önemli bir şey, bir duygu veya mesaj iletmek için bir isteklendirme olabilir. Çok yakında işyerinde renkli sonuçlar doğuracak yaratıcı bir fikir bulabilirsiniz.

Rüyanızda bir kurşun kalemle yazmanız, her şeyi doğru yerde tutmaya inanan sorumlu bir kişi olduğunuzun işaretidir. Kalem ayrıca geleceğinizi ve servetinizi simgeler. Bu nedenle, bir kurşun kalem ile yazmak, bugün sizin için yazacağınız şeyin yarın size iyi bir şans getireceği anlamına gelir.

Yorum Yap