Rüyada Kaset Görmek

Yorum Yok -

Rüyada kaset görmek; yeni jenerasyonun pek bildiği bir teknik olmamakla birlikte kayıt altına alınmış bilgi, belge, müzik gibi farklı kaynaklar açısından değerlendirilir. Bu değerlendirmeye göre rüyada görülen CD, hard disk, flaş bellek gibi teknolojiler de aynı manada yorumlanır.

Rüyada kaset görmek; gerçek anlamında ses veya müzik dinlemek için edinilen materyaller ile ilgili olabilir iken bazen gizli saklı bilgiler edinmek veya aleni dokümanlar bulmak, bazen de müzik dinleyip eğlenmek şeklinde de olabilir.

Rüyada ses kasetinin içeriği belli değil ise bir olay veya durum hakkında edinilecek bilgiler, duyumlar şeklinde yorumlanır. Rüyadaki kaset belli bir zamanda kayıt altına alınıp sabitlenmiş verilerdir; iyiye de kötüye de sebebiyet verebilecek muhteviyatı barındırabilir.

Rüyada görsel içerikler bulunan bir videokaseti veya CD, DVD görmek; gözünüzle görüp tecrübe edeceğiniz bazı olaylar, durumlar veya şahit olunacak bir gelişme olabilir. Görsellerin özelliklerine göre ve de kişinin durumuna göre farklı anlamlar yüklenebilir.

Rüyada müzik kaseti görmek; dünyevi işlere, zevki sefaya, eğlenmeye veya eğlendirmeye yorumlanır. Rüyada müzik kaseti; içindeki müzik türüne göre sanatsal yönü gelişmiş kişiye veya hayta, boş işlerle meşgul, eğlence düşkünü, sorumsuz kimseye işaret eder.

Rüya gören için emekle tamamlanan bir işin bozulması, anlamını yitirmesi şeklinde yorumlanabileceği gibi tedbirsizlik veya dikkatsizlik ile işi berbat etmek, kazaya, uğursuzluğa rastlamak biçiminde de tabir edilir.

Yorum Yap