Rüyada Kahverengi Ayakkabı Görmek

Yorum Yok -

Rüyada kahverengi ayakkabı görmek; kişinin sağduyulu, olgun, güvenilir, kanaatkâr yapısına işarettir. Rüyada ayakkabı; geçimi temin etmek için gidilecek bir işi, bir seyahate çıkmayı sembolize eder. Rüyada görülen ayakkabı renginin kahverengi olması da maddi çıkarlar ile ilgili olarak dünyevi uğraşlara tekabül eder.

Rüyada kahverengi ayakkabı görmek; dini rüya yorumcularına göre büyüklük, selametle yapılan ameller, yüksek mevkie çıkmak ile tabir edilir. Genel manada çalışma, para kazanma ile ilgili olan rüya; hareket edilecek bir uğraşta sağlam adımlar atmaya, bir miras ya da arazi için yolculuğa çıkmaya yorumlanır. Rüyada görülen ayakkabı teşhir edilen bir vitrinde ise yeni bir işe de karşılık gelir.

Rahat, şık ve güzel olan kahverengi ayakkabı hayır ve berekete, herkes ile güzel geçinmeye ve dünyevi rahatlığa yorulur, ayağı sıkan, dar ayakkabı ise sıkıntı ve zorluklara işarettir. Kahverengi yeni bir ayakkabı almak veya ayakkabısını kaybetmek; toprak, mülk, para kavgalarına tabir edilir.

Rüyada Kahverengi Ayakkabı Giymek

Rüyada kahverengi rahat, sağlam bir ayakkabı giydiğini gören kimse işinde gücünde de aynı nispette rahata ulaşır. Rüyada giyildiği görülen kahverengi ayakkabı eski ve yırtık ise basiretsiz bir işe bazen de tehlikeli bir halde yol almaya tabir edilir.

Rüyada ayağını sıktığı için çıkarıldığı görülen kahverengi ayakkabı; gören kişinin uğraştığı sıkıntılı işlerden kurtulacağına delil sayılır. Bazı yorumlara göre rüyasında ayakkabı çıkardığını gören kişi özgürlüğüne kavuşur. Kimi yoruma göre de ayakkabısı varken çıkarıp yalınayak yürüdüğünü görmek; bir kazançtan mahrum kalmak ile eşdeğerdir.

Yorum Yap