Rüyada Kardeşini Dövmek

Yorum Yok -

Benzeri şekilde tabir edilen bir rüyadır. Rüyada kardeşini dövmek kişinin hane hayatında oluşabilecek sıkıntıların habercisidir. sadece aile içi değil akrabalar içerisinde de gerçekleşebilecek bu sıkıntıların özellikle de kardeşi olan rüya sahibinin kardeşiyle yaşanacak sıkıntılara da delalet edebileceği tabir edilir.

Genel olarak sorumluluk üstlenmeye işaret eden rüyada kardeşle barışmak rüya sahibinin hane hayatındaki ilişkilerin güçleneceğini tabir eder. diğer rüya tabirlerine göre aile fertleriyle beraber girilebilecek bir işe alamettir.

Çok kasvetli, bunaltıcı bir rüyada çocuğunu döven kimsenin gizlemek istediği bazı durumların açığa çıkacağı ve can sıkıcı geçecek bir sürece tabir edilir. ancak bu derece kasvetli olmayan, aydınlık sayılabilecek bir rüyada kişinin çocuğunu dövmesi, tersine tabir edilmesine yol açar ve alın teriyle elde edilmiş geliri, zorlukların, sorunların son bulacağı, şansın rüya sahibinden yana olacağı bir dönemi rivayet eder.

Rüya sahibinin dikkatsizce yapacağı konuşmaların başına iş açacağına işaret eden bir rüyadır. Çalışma ortamı ya da hanesi hakkında özel olan bir konunun, konuyla alakasız kişilere anlatılması ciddi problemlere yol açacağına ve rüya sahibinin bu durumu çözmek için durduk yere uğraşacağına alamettir.

Tersine tabir edilen rüyalardandır. Rüya sahibinin yardımsever kişiliğiyle, rüyasındaki kimseye yardımcı olacağı işaret edilir. maddi ya da manevi anlamda destek görmeye ihtiyaç duyan birine elinden gelen her şekilde yardımcı olmaya delalettir.

Yorum Yap