Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Yorum Yok -

Rüyada kendisini çıplak olarak gören kişi, aile yaşantısında meydana gelen sıkıntılardan kurtulacak demektir. Rüyada kendi çıplak görmek, aynı zamanda kişinin iş yaşamından kaynaklı sorunları kısa sürede çözeceğine işarettir.

Rüyayı gören kişi kadın ise kişinin, hakkında çıkacak dedikodular yüzünden canının sıkılacağına ve adına leke sürüleceğine işarettir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise kısa bir süre sonra ayrılacak demektir.

Rüyada Bir Yerde Kendini Çıplak Görmek

Rüyayı gören kişinin büyük sıkıntılar yaşayacağına ve geri dönülmez işlerin içine gireceğine işarettir.

Rüyayı gören kişinin ahlâklı ve düzgün birisi olmasına rağmen, kendisine atılan iftiradan dolayı, haksızlığa uğrayacağına ve çok üzüleceğine işarettir.

Rüyayı gören kişi resmi bir kurumda çalışıyorsa, görevinden uzaklaştırılacak demektir.

Rüyasında anadan doğma birisini gören kişi, geçmişte işlediği günahlarından dolayı affedilecektir. Rüyayı gören kişi sonraki yaşamında hep iyi şeyler yapacak ve yaratıcının rızasını kazanacaktır.

Rüyada mescitte soyunduğunu gören kişi, Allah yolunca çalışacak demektir. Rüyayı gören kişi iyi işler yapacak ve günahlardan uzak yaşayacaktır.

Rüyasında kırmızı elbise çıkararak soyunan bir kişi, uzun bir süre çektiği hastalıktan kurtulacak ve şifa bulacaktır. Rüya gören kişi sonraki yaşamında bir daha hastalık yüzü görmeyecektir.

Yorum Yap