Rüyada İğneler Görmek

Yorum Yok -

Rüyada iğneler görmek, aslında biraz da rüya sahibinin ne şekilde iğneler gördüğüne bağlı olarak yorumlanır. Kimileri rüya iğne görülmesinin bolluk bereket ve bol rızık anlamına geldiğini söylerken kimileri ise var ola düzenin bozularak sıkıntılı günlerin kapıda olduğuna yorumlar.

Bir kimse rüyasında toplu iğne görüyorsa, bu o kişinin uzun süredir katlanmak zorunda olduğu sıkıntılarının son bulacağına ve düzlüğe çıkacağına delalet eder. Maddi sıkıntılarının son bularak gelirinin artacağı ve kalkıştığı her işten başarı ile ayrılacağı anlamına gelir.

Kişinin rüyasında dikiş iğnesi görmesi o kişinin maddi anlamda yavaş yavaş rahatlamaya başlaması anlamına gelir. Yaptığı ticarette de aile yaşantısında da işleri yoluna koymaya başlayacak olan rüya sahibi için huzurlu ve bereketli günler kapıda demektir. Bu rüyayı kişinin eline geçen kazancın artacağı şeklinde yorumlamak mümkündür.

Rüyasında vücuduna iğne battığı gören kişi için bu rüya olumlu şekilde yorumlanır. Mesela ciddi anlamda bir sağlık problemi yaşamayacağı ve neredeyse her daim zinde ve enerjisi yüksek olacağı şeklinde yorumlamak mümkündür. Hayatında onu mutlu edecek müjdeli haberler alacağı ve eski neşesine yeniden kavuşacağına delalet eder.

Rüya sahibinin böyle bir rüyadan sonra artık uzun süredir gösterdiği çabaların ve yaptığı fedakârlıkların meyvesini toplayacağına delalet eder. Rüya sahibinin neredeyse yaşama sevincini elinde alan aksiliklerin ve sıkıntıların artık son bularak kişinin mutlu olacağına işaret eder.

Yorum Yap