Rüyada İlahi Dinlemek

Yorum Yok -

Rüyada ilahi dinlemek, özelliklede rüya sahibi bunu bir camide yaptığını görüyorsa bu son derece hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi için onu hem maddi hem de manevi anlamda rahat erdirecek olan bir rızkın ya da nimetin kapıda olduğu anlamına gelir. Ayrıca kişinin ettiği tüm duaların ve içinden geçirdiği dileklerin kabul olup gerçekleşeceğine de yormak mümkündür.

Bir kimse rüyasında ilahi okuduğunu görüyorsa bu onun için hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacak demektir. Hele de iş hayatının her zamankinden iyi giderek kariyer basamaklarını hızla tırmanacağı ve gelirini arttıracağı anlamına gelir. Diğer bir taraftan da bu rüyayı kişinin Allah katında sevilen ve kabul gören bir kimse olduğunu da söylemek mümkündür.

Eğer bir kişi rüyasında ilahi okuyan birini gördüyse bu onun için hayırlı bir rüyadır. Var olan sıkıntılarından kurtulacağı ve artık refaha ereceğine delalet eder. Ayrıca rüya sahibi bir başkasının okuduğu bir ilahiyi dinliyorsa bu onun yakın arkadaşlarından bir iyilik göreceği anlamına gelir. Hatta gördüğü iyilikten dolayı hayatı boyunca o kişiye minnettar kalacaktır.

Kişi rüyasında bir mevlitte bulunup duaları dinlediğini görüyorsa, bu o kişinin çevresindeki bir insana herhangi bir yardımda bulunacağı anlamına gelir. Fakat mevlidi okuyan kişi olarak rüya sahibi kendisini görüyorsa bu defada onun toplum içinde saygın ve itibarlı bir kimse olacağına yorulur.

Yorum Yap